Rezervácie a kredity | Aerial Fit Studio
MENU

Rezervácie a kredity

Nákup kreditov

Na stránke “PRIDAJTE SA K NÁM” si vyberte balíček kreditov s platnosťou, ktorá vám vyhovuje. Po kliknutí na tlačítko “OBJEDNAŤ” budete presmerovaný na objednávkový formulár.

Vyplňte fakturačné údaje a kliknite na “ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU”. Platbu uhraďte bezhotovostným bankovým prevodom na uvedené číslo účtu s príslušným variabilným symbolom alebo pomocou QR kódu.

Pokiaľ u nás ešte nemáte účet, automaticky vám bude vytvorený. Detaily o účte vám pošleme e-mailom. Po aktivácii účtu a prihlásení si môžete nastaviť vlastné heslo.

Kredity budú schválené a priradené k účtu po prijatí platby. Bankový prevod trvá zvyčajne 1 - 2 pracovné dni, preto odporúčame nakúpiť kredity v predstihu. Následne po schválení kreditov si už môžete vytvárať rezervácie. Informáciu o tom, že už sú vaše kredity schválené uvidíte vo svojom účte.

Vytvorenie rezervácie

Skupinové hodiny a workshopy

Po nabití kreditov stačí vybrať príslušný termín hodiny v rozvrhu a rezervovať si miesto kliknutím na tlačítko REZERVOVAŤ. Všetky aktuálne rezervácie si môžete pozrieť po kliknutí na “Môj účet” v záložke “Rezervácie”.

Rezerváciu je možné vytvoriť najskôr 1 mesiac dopredu a najneskôr 3 hodíny pred začiatkom hodiny.

Pokiaľ chcete rezerváciu zrušiť môžete tak urobiť najneskôr 12 hodín pred začiatkom hodiny a kredity za danú hodinu budú pripísané späť na váš účet. Ak zrušíte rezerváciu po tomto termíne, kredity už nebudú vrátené.

Súkromné hodiny

Kredity môžete využiť aj na súkromné hodiny. Termíny a rezervácie na súkromné hodiny si dohodnete individuálne e-mailom alebo cez WhatsApp.

Pravidlá pre vytvorenie a stornovanie rezervácií súkromných hodín sú rovnaké ako v prípade skupinových hodín.