Časté otázky | Aerial Fit Studio
MENU

Časté otázky

Pre úplných začiatočníkov sú určené hodiny "Intro", kde sa naučíte základy Aerial Silk a Aerial Hoop. Koľko hodín musíte absolvovať na zvládnutie ďalšieho levelu posúdi inštruktor individuálne - minimum je 8.

Samozrejme, každý niekde začínal. Hodiny "Intro" vás postupne prevedú základmi vzdušnej akrobacie a získate tak silu aj flexibilitu.

Pre tých, ktorí už majú skúsenosti so vzdušnou akrobaciou odporúčame zaradiť sa na hodiny označené "Medium".

Všeobecne odporúčame dlhé legíny s vysokým pásom a priliehavé tričko alebo body. Nie je potrebná žiadna obuv, stačia ponožky, cvičí sa naboso. Takisto nezabudnite na uteráčik a fľašku s vodou, pretože pitný režim je dôležitý. Pokiaľ sa však stane, že si niečo z toho zabudnete, požičiame vám :)

Hodinu začíname rýchlym zahriatím, po ktorom nasleduje rozcvička celého tela, dynamický strečing a prípravné cviky. Táto časť je dôležitá na to, aby sme telo pripravili na tréning a aby sa predišlo zraneniam. Nasleduje nácvik jednotlivých prvkov akrobacie, kde inštruktorka najprv predvedie názornú ukážku a potom pomáha klientkam dostať sa do danej pozície. Hodina končí strečingom a uvoľnením jednotlivých namáhaných partií.

Maximálna kapacita na jednu hodinu je uvedená v podrobnostiach pri danej hodine v rozvrhu. K dispozícii máme 4 závesné body, klientky sú v dvojiciach na jednom kruhu / šále a striedajú sa. Navzájom si tak môžu pomôcť, poradiť a zároveň načerpať sily na ďalší cvik.

V rozvrhu vyberte príslušný termín a kliknite na rezervovať. Na vytvorenie rezervácie je však potrebné byť prihlásený a mať dostatok kreditov.

Všetky informácie ohľadom kreditov nájdete na stránke Rezervácie a kredity.

Štúdio sa nachádza v Bratislave, mestskej časti Nové Mesto. Nájdete ho na ulici Hattalova 12/A na 1. poschodí vľavo. -- odkaz navigovat

Áno, pokiaľ je to možné, skúste prísť 15 minút pred začiatkom hodiny. Vyhnete sa tak stresu v zápche a stihnete sa včas pripraviť na hodinu. -- odkaz navigovat

Áno. Priamo pred budovou je k dispozícii veľké bezplatné parkovisko s dostatkom parkovacích miest.

Najbližšie zastávky MHD sú Mladá Garda ( električky č. 1, 3, 7), Zátišie (električka č. 4, autobus č. 51) a Hálkova (autobusy č. 98, 50).

Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku - kontaktujte nás.