Ako sa naučiť stojku | Aerial Fit Studio
MENU

Staňte sa majstrom stojky a ovládnite svoje telo

Nestrácajte čas hľadaním návodov na stojku, ktoré aj tak nefungujú.

Získajte presný funkčný postup, podľa ktorého to dokážete.

Ľudia, ktorí dokážu stáť v stojke na rukách sú takí obdivuhodní!

Určite poznáte tie dychberúce pózy v stojke na Instagrame pri západe slnka na pláži. Myslíte si: “Je priam neuveriteľné, čo tí ľudia dokážu.”

Predstavte si, že to dokážete tiež. Predstavte si, že viete stáť na rukách takmer tak jednoducho, ako keď stojíte nohami na zemi. Bez najmenšieho zaváhania. Viete presne, čo robíte a dokonale ovládate každý kúsok svojho tela. Necháte rozplynúť všetky starosti a sústredíte sa len na rovnováhu.

Stojka na jednej ruke

Váš život sa razom mení k lepšiemu. Máte sebaistotu a kontrolu nad svojim telom. Prekonali ste samého seba. A vôbec sa nečudujte, ak sa toto všetko prenesie aj do vášho súkromného a profesionálneho života. Okolie vás začne vnímať ako superhrdinu.

Navyše, vaše telo bude vďaka stojke zdravé a silné, ako nikdy predtým. Zlepšíte si rovnováhu, silu a nakopnete metabolizmus. Kedykoľvek vás dostihne stres alebo nejaké pochmúrne myšlienky, otočíte sa dole hlavou a to vám hneď zdvihne náladu.

Všetko, čo potrebujete vedieť o stojke nájdete v praktickom návode “Ako sa naučiť stojku”. Odteraz to budete mať všetko na jednom mieste, kedykoľvek po ruke, už navždy.

Pomocou tohto online kurzu sa k vytúženej stojke dopracuje úplne každý. Krok po kroku vás prevedie tréningami, ktoré vás pripravia silovo aj psychicky na to, čo vás čaká. Pomôže vám prekonať strach zo stojky a naučí vás bezpečne zvládnuť akékoľvek zaváhanie.

Online kurz obsahuje:

  • 8 tréningových plánov, ktoré vás dovedú až k vytúženej stojke
  • 58 strán podrobných inštrukcií k tréningom
  • 30 obrázkov
  • 25 videí
  • Tipy na dosiahnutie správnej polohy tela v stojke
  • Bonusové pozície v stojke
  • Tabuľky pre zaznamenávanie vašich pokrokov
Ako sa naučiť stojku

Špeciálna ponuka len pre vás

V rámci uvedenia online kurzu na trh mám pre vás jedinečnú limitovanú ponuku. Chcem, aby sa tento návod dostal do vašich rúk čo najskôr a aby ste mohli začať trénovať.

Špecializované kurzy tohto typu stoja obyčajne 300 € alebo 200 €. Tie lacnejšie okolo 100 €.

Ale za kurz Ako sa naučiť stojku toľko platiť nemusíte. Ak si ho objednáte teraz, dostanete ho za skvelú cenu 49,99 € !

Prosím, neváhajte dlho, lebo ide naozaj o limitovanú ponuku. Akonáhle ponuka vyprší, kurz bude možné kúpiť len za plnú cenu 79,99 €. Takže, ak si objednáte práve teraz, ušetríte až 40% z bežnej ceny.

Vaša trénerka,
Janka Kováčová

PS: Kurz Ako sa naučiť stojku vám prinesie jednoduchý a funkčný návod na zvládnutie stojky.

Väčšinu práce som už pre vás spravila, tak využite túto ponuku. Vyhnite sa mesiacom hľadania správneho postupu a ovládnite svoje telo.

Využiť špeciálnu ponuku
Jana Kováčová - Ako sa naučiť stojku

O autorke

11 rokov som sa venovala vrcholovej športovej gymnastike a 9 rokov vzdušnej akrobacii a handbalancingu. Od roku 2016 vediem kurzy, v ktorých odovzdávam tieto svoje športové skúsenosti ďalej. Pomáham ľuďom prekonať samých seba a splniť si svoje sny.

Čo o mojom učení hovoria klientky?

,,Vždy som sa chcela naučiť stáť na rukách, keďže chodím na jógu, ale neodvážila som sa to vyskúšať. Bála som sa pádu a hlavne som si neverila, že to vôbec dokážem. Janka ma naučila ako padať a dodala mi sebadôveru, je to fakt neskutočné.”

Veronika G.

,,Janka ma naučila stojku na hlave a správnu techniku stojky na rukách, v ktorej som vydržala pár sekúnd. Mám sa ešte veľa, čo učiť, ale vďaka jej radám sa už nebojím a viem, že to zvládnem.”

Lenka S.

,,Jankine hodiny každému odporúčam. Vie jasne a systematicky vysvetliť a naučiť všetky potrebné cviky na prevedenie správnej stojky.”

Alenka W.
Workshop - Ako sa naučiť stojku