O nás | Aerial Fit Studio
MENU

O nás

Chceš vedieť, aké to je lietať? Naučiť sa triky vo vzduchu, zabudnúť na problémy bežného života a cítiť sa ako superwoman? Presne také sú hodiny v Aerial Fit Studio. Je to ako ísť sa zabaviť a popritom si skvele zacvičiť.

Asi každá žena pozná, aké to je prísť do fitka, kde ženy zazerajú a muži otravujú. To sa ti u nás nikdy nestane. V štúdiu vládne úžasná priateľská atmosféra, babský kolektív a vzájomná pomoc na tréningu.

U nás je jedno, akú máš postavu, či si nízka, vysoká, chudá alebo bacuľatá. Pomôžeme ti získať silu, sebavedomie a dostať sa do takých pozícií, o akých sa ti ani nesnívalo. Ani nebudeš vedieť ako a po pár mesiacoch sa tvoje telo vďaka aerial tréningom začne pekne meniť :)

Aerial Fit Studio

Môj príbeh

11 rokov som robila vrcholovú športovú gymnastiku, chodila som aj na športové gymnázium a celý môj život bol zasvätený tomuto športu. Po skončení gymnastickej kariéry som sa pár rokov venovala športovému aerobiku, ktorý je takisto gymnastickým športom.

Vzdušnú akrobaciu som objavila v roku 2011, kedy som hľadala niečo, kde využijem svoje gymnastické skúsenosti. Okamžite som si to zamilovala a trénovala takmer každý deň, aby som sa čo najviac naučila. Netrvalo dlho a začala som vystupovať na Slovensku i v zahraničí, na rôznych eventoch, varieté, akrobatických show a iných podujatiach.

V roku 2016 som sa rozhodla, že chcem svoje skúsenosti z tohto krásneho športu odovzdať aj ostatným a otvorila som prvé hodiny vzdušnej akrobacie pre začiatočníkov. Urobila som si medzinárodný certifikát inštruktora Spin City Aerial Fitness a kurz osobného fitness trénera. Poznatky z týchto kurzov mi umožňujú zabezpečiť pre moje klientky efektívne učebné postupy a bezpečné podmienky na hodinách.

V roku 2019 som v Bratislave otvorila Aerial Fit Studio. Momentálne som na materskej dovolenke a štúdio ukončilo svoju prevádzku. To však neznamená, že som so vzdušnou akrobaciou skončila. Verím, že keď mi to moje povinnosti dovolia začnem opäť cvičiť a budem môcť posúvať svoje skúsenosti aj vám. Určite vás o tom budem informovať! 😉

Pokiaľ si chcete kúpiť plachtu na vzdušnú akrobaciu alebo kruh na vzdušnú akrobaciu všetko potrebné nájdete na našom e-shope Aerial Fit Shop.

Janka

Janka Aerial