Vzdušná akrobacia pre deti | Aerial Fit Studio
MENU

Vzdušná akrobacia pre deti

Je vaše dieťa akčné a rado sa vešia dolu hlavou? Silk je látka, po ktorej sa môže šplhať, zabaliť sa do nej a vytvárať krásne pózy. Deti sa u nás naučia lietať a tvorivo tancovať vo vzduchu.

Vzdušná akrobacia je pre deti viac ako vhodným športom, nakoľko pomáha vybudovať silné a zdravé telo. Obsahuje základy gymnastiky, tanca i baletu. Zlepšuje držanie tela, rovnováhu, sústredenie a flexibilitu tela. Taktiež je vzdušná akrobacia výborným základom pre iné športy.

Náš kurz Silk Kids je vhodný pre deti od 6 do 12 rokov. Je to však individuálne, pokiaľ dieťa dokáže byť na hodine samé a vie sa sústrediť, môže prísť vyskúšať. Staršie deti ako 12 rokov môžu navštevovať hodiny pre dospelých - Intro. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti ani výnimočné predispozície.

Hodiny prebiehajú stredy 16:30 - 17:30 . Prihlásiť sa na ne môžete po zakúpení kurzu v rozvrhu .

Rodičom nie je povolená účasť na hodine. Maximálny počet detí na hodine je 8.

Čo si priniesť? Stačí fľašku s vodou.

Čo si obliecť? Odporúčame dlhé legíny a priliehavé tričko, prípadne gymnastický dres a naň legíny (vhodné je mať zakrytý spodný chrbát).

1 mesiac
50 €
  • 4 hodiny
  • základy Aerial Silk
  • garancia spokojnosti
Objednať

Takto vyzerá vzdušná akrobacia detí

Po nabití kreditov sa môžete prihlásiť na hodiny v rozvrhu. Podrobné informácie o rezerváciách a kreditoch nájdete na stránke rezervácie a kredity.

Objednávanie sa riadi obchodnými podmienkami. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.