Hodiny "Intro" | Aerial Fit Studio
MENU

Vzdušná akrobacia pre začiatočníkov

Hodiny Silk Intro a Hoop Intro sú úvodné hodiny do vzdušnej akrobacie a sú určené pre všetky začiatočníčky.

Netreba žiadne skúsenosti a ani byť v špeciálnej fyzickej kondícii.

Na kurze sa naučíme základy akrobacie na kruhu a šále a zlepšíme silu a flexibilitu.

Môžete si vybrať až zo 4 termínov týždenne. V rozvrhu nájdete Silk Intro (základy akrobacie na šále) a Hoop Intro (základy akrobacie na kruhu)

Ide o stále prebiehajúci kurz, do ktorého sa môžete zapojiť kedykoľvek. Inštruktorka individuálne posúdi, koľko hodín Silk Intro a Hoop Intro je potrebné absolvovať, aby sa študentka mohla presunúť na hodiny Silk / Hoop Medium. Minimum je však 8 hodín Silk Intro a 8 hodín Hoop Intro.

Kurzy sú momentálne pozastavené s dôvodu materskej dovolenky.

Čo o kurze hovoria absolventi?

Sofia, 26 rokov
Kurz Intro to Aerial si neviem vynachváliť! Janka ho vedie úžasnou hravou formou, s veľmi individuálnym prístupom ku každému. Tréning vždy ubehne ako voda a nebyť svalovice na druhý deň, ani si nestihnem uvedomiť, že tak makáme, taká je to zábava. A ten pocit, keď o pár tréningov neskôr dokážem niečo, čo mi na začiatku prišlo úplne nemožné, je neopísateľný 🥰
Zuzka, 50 rokov
Kurz intro som skúsila, pretože som chcela skúsiť niečo iné ako chodenie do fitness a behanie na bežiacom páse. Po prvej hodine intro kurzu som vedela, že to je to čomu sa chcem venovať. Cvičenia mi dodali viac odvahy cvičiť aj akrobatické kúsky. Hlavným prínosom pre mňa je spevnenie tela a lepšia flexibilita. Po každom tréningu cítim, že som zas o krôčik ďalej a viac ohybná.
Nela a Linda, 17r
Na kurze Intro sme sa naučili základy, ako je uzol a šplhanie. Už z tak malého množstva zručností sme s pomocou úžasnej trénerky a príjemnej atmosféry zvládli nádherné, jednoduché pozície, ktorými sme sa kamarátom mohli hneď pochváliť.
Lucka, 24 rokov
Čo som sa naučila na Intro to Aerial? Intro to Aerial mi dalo okrem očividných základov na Aerial SILK a Aerial HOOP, aj chuť do cvičenia. Pri Aerial som si zdokonalila a stále zdokonalujem ladnosť pohybov a zároveň sa pre mňa stalo cvičenie zábavou.
Zuzka, 35 rokov
Kurz intro to aerial mi dal moznost lietať :) Pre mňa je to spojenie ladnosti pohybu s akrobaciou, kedy dokážem hlavu úplne vypnúť a vďaka úžasnej inštruktorke Janey cítim pokroky z hodiny na hodinu. Teším sa na ďalšie výsledky jej práce :)
Petra, 34 rokov
Intro aerial bol skvelý začiatok do sveta vzdušnej akrobacie, kde sme sa naučili základné triky a vyskúšali, aké je to visieť vo vzduchu. Individuálny prístup lektorky je super. 🙂

Po nabití kreditov sa môžete prihlásiť na hodiny v rozvrhu. Podrobné informácie o rezerváciách a kreditoch nájdete na stránke rezervácie a kredity.

Objednávanie sa riadi obchodnými podmienkami. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.